Ač není Běleč úplně posledním závodem, považuji jej za perfektní ukončení podzimní sezóny. Protože máme tento závod rádi, těšili jsme se Skřítkem oba dva. A to jak na závody samotné, tak i na setkání s přáteli, z nichž některé vídám jen na Bělči. Jelikož se jedná o rychlou, širokou a tvrdou trať, udělala jsem zásadní změnu, nechali jsme koloběžku...

Ve dnech 3. 10. 2018 - 7. 10. 2018 jsem měla možnost se zúčastnit Mistrovství světa v individuálním mushingu. Kvalifikovala jsem se jak se Skřítkem na koloběžce, tak i s vypůjčeným ESP Coudym na kole.

PF 2018

30.12.2017

Do nového roku každému z vás přeji, ať to dupe, šlape, běhá, štěká,... . Ať se vám vyhýbají zranění a karamboly všeho druhu a celý rok je podle vašich představ.

Abych mohla rozšířit sortiment, kvalitu apod., dohodla jsem se s Jardou Janků a Jankůsport na oboustranně výhodné spolupráci. Díky tomu jsem rozšířila půjčovnu o modely Kostka MAX a v prodejně najdete kromě značky Morxes, další české koloběžky Kostka a Mibo, které jsou nejen známé, ale i oblíbené. Navíc rozšíříme svou působnost na Zlín a Přerov -...

Několikrát jsem byla požádána, zda-li bych neudělala podobnou akci jako mí pražští kamarádi Tom Possum a jeho koloběžkoví přátelé. Usoudila jsem, že nejlepší příležitost začít, je přivítat jaro jaro dobrou kávou.